ZŁÓŻ ZAPYTANIE - Bezpłatna Ocena Wierzytelności

Aby podnieść skuteczność w windykacji szkolimy pracowników, śledzimy i wykorzystujemy w praktyce aktualizacje przepisów prawnych. Apelujemy do Was, wierzycieli, aby na opóźnienia w płatnościach reagowali dużo szybciej bo…

Skuteczna windykacja w dużej mierze zależy od czasu jej podjęcia.

Wizja

Windykacja to gra z dłużnikiem. Staje się ona coraz bardziej wyszukana, wręcz finezyjna. Musimy być szybcy, zdecydowani i doświadczeni aby działać skutecznie. Naszym celem jest odzyskać należność i temu celowi podporządkowujemy wszystkie nasze działania przy atrakcyjnych warunkach współpracy. Wśród wielu firm na rynku, z branży windykacyjnej wyróżnia nas:

20-sto letnie doświadczenie w windykacji. To nasza mocna strona! Wiedza teoretyczno-prawnicza jest niezbędna, ale to właśnie DŁUGOLETNIA PRAKTYKA W WINDYKACJI czyni z nas fachowców.

Kancelaria

Zlecone nam sprawy, wymagajace interpretacji prawnej oraz działań prawnych w Polsce, obsługuje nasza Kancelaria Adwokacka Dawidowicz Grochowski Żurawski Sp.partnerska - www.dgz.pl Kancelaria specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w handlu międzynarodowym i sporach transgranicznych. Wykorzystuje wszelkie narzędzia prawne w egzekucji należności.

WINDYKACJA SĄDOWA W POLSCE

Działamy:

 • przed sądami w Polsce (z zastosowaniem przepisów włoskiego kodeksu)
 • przed Sądami we Włoszech
 • przed sądami w Europie

W celu:

 • uzyskania Nakazu Zapłaty
 • skierowania Wniosku o Upadłość
 • doprowadzenia do Ugody Przedsądowej i pozasądowej
 • wyegzekwowania należności poprzez zajęcia komornicze
 • skierowania zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

WINDYKACJA SĄDOWA W EUROPIE

Sprawy zlecone i wymagające interpretacji prawnej oraz działań prawnych w którymś z państw europejskich obsługiwane są przez nasze Partnerskie Kancelarie w poszczególnych krajach Europy. Wykonują one następujące czynności:

 • kierowanie sprawy do sądu celem uzyskania Nakazu Zapłaty
 • Egzekucja Nakazów Zapłaty poprzez Komorników
 • uzyskanie Klauzuli Wykonalności wyroków sądowych wydanych przez sądy włoskie
 • Egzekucja Europejskich Nakazów Zapłaty

W działaniach prawnych, które dotyczą dłużników w Europie preferujemy uzyskiwanie nakazów zapłaty w krajach pochodzenia dłużnika. Egzekucja należności jest szybsza i skuteczniejsza.

Działania społeczne

Tenet Service nie tylko zarabia, ale dzieli się także wypracowanym zyskiem z najbardziej potrzebującymi. Systematycznie przekazujemy darowizny na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Wiosna wspierające ludzi ubogich. W miarę możliwości pomagamy też dzieciom przez światową organizację Unicef.Windykacja międzynarodowa

Windykacja zagraniczna to działania szczególne. W początkowych działaniach duży nacisk kładziemy na Windykację Polubowną. To ważny etap, na którym koncentrujemy działania, aby odzyskać należności w drodze negocjacji z dłużnikiem. Skierowanie sprawy do sądu to dodatkowe koszty i czas.Dążymy do tego aby dłużnik zapłacił natychmiast albo przedstawił harmonogram spłaty.

Windykacja